pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 5 października 2017
  • wyświetleń: 7157

Nowa Kameralna i wyjątkowa kolacja

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Kameralna" podaj

Artykuł sponsorowany:

W Restauracji Kameralnej mieszczącej się przy Hotelu Piaskowy w Pszczynie zmieniło się wszystko - jest nowy szef kuchni, nowe menu i nowe wnętrza.

To niewątpliwie zasługa nowego szefa kuchni - Piotra Polaka. To wybitna osobowość, która udowadnia, że naturalność jest nie tylko smaczna i zdrowa, ale może być trendy! Gotuje prosto, kładąc nacisk na jakość produktów, przy każdej okazji promując Śląsk.

Już 3 listopada Restauracja przyjmie Gości podczas słynnej na całą Europę kolacji z polskiej gęsi owsianej, a będzie to już 8 edycja Kolacji autorstwa Piotra Polaka!

Zapraszamy do rezerwacji biletów na Kolację +48 502 770 484 lub restauracjakameralna@hotelpiaskowy.pl.Na miejscu będzie można również skosztować polskich win z jednej z najlepszych winnic !.

Więcej informacji TUTAJ

Przykładowej dania Restauracji Kameralna w Pszczynie


Właściciele postawili na kreatywny zespół, kuchnię tradycyjną w nowoczesnej odsłonie i regionalne produkty. Karta została oparta wyłącznie na świeżych, codziennie dostarczanych produktach od lokalnych dostawców. W menu specjały kuchni polskiej z nutą nowoczesności, wyselekcjonowane gatunki win i desery. Wszystko podane w prosty, aczkolwiek niebanalny sposób.

Restauracja Kameralna
Restauracja Kameralna w Hotelu Piaskowym w Pszczynie


Dzięki nowootwartej części restauracja zyskała zupełnie odmienny, nowoczesny wystrój. W centralnym punkcie króluje szklana piramida, wyrastająca z lustrzanego sufitu. Na nim znajduje się kryształowy żyrandol, a we wnękach ścian szklane obrazy. Jedna z nich w całości została zastąpiona panoramicznymi oknami, a restaurację hotelową (również wyremontowaną) z nową częścią Restauracji Kameralnej oddzielą jedynie subtelne okiennice, dzięki czemu przestrzeń optycznie wydaje się większa. Całość dopełniają mosiężne, podwieszane półki z winami, pod którymi usytuowane zostały biokominki, nadające wnętrzu ciepła. Dzięki temu zabiegowi oraz subtelnej aranżacji restauracja zachowała swój kameralny charakter. Wejście - całkowicie niezależne od hotelu - również zyskało nowoczesny wygląd.

Restauracja Kameralna
Restauracja Kameralna w Hotelu Piaskowym w Pszczynie


Nowa część jest w stanie ugościć 40 osób, a przy połączeniu z drugą salą, lokal może zaoferować organizację imprez, w zależności od ustawienie stołów, do 90 osób. W hotelu, oprócz restauracji, znajduje się również sala konferencyjna, sauna ze strefą relaksu i sala gier z piłkarzykami. Latem goście mogą korzystać z nowoczesnej kuli grillowej oraz toru do Petanque - słynnej we Francji gry w kule.

Restauracja Kameralna
Restauracja Kameralna w Hotelu Piaskowym w Pszczynie


Restauracja szczyci się obecnością w elitarnym gronie Szlaku Kulinarnego "Śląskie Smaki", który tworzą lokale gastronomiczne serwujące tradycyjne dania regionalne. Wielokrotnie doceniania i nagradzana m.in. Żółtą Czapką Przewodnika Gault&Millau, prestiżowej publikacji opisującej najlepsze na świecie restauracje oraz Certyfikatem Jakości portalu Tripadvisor.

Kameralna, już od lat, zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najlepszych restauracji w Pszczynie!

Restauracja Kameralna
ul. Piechurów 3, Pszczyna
www.restauracjakameralna.pl
Facebook www.facebook.com/RestauracjaKameralna
Instagram @restauracjakameralna
Godziny otwarcia: pn - nd 12:00 - 22:00
Śniadania pn - nd 7:30 - 10:00
Płatność: gotówką, kartą;
Bezpłatne WiFi / pasrking

Hotel Piaskowy *** Restauracja Kameralna

43-200 Pszczyna
ul. Piechurów 3

tel. Recepcja Hotelu 32 447-44-40
tel. Restauracja 32 447 44 41
fax 32 447-44-42
kom. 662-035-848
kom. 502-770-484