pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 października 2017
  • wyświetleń: 2932

Powstaje studium transportowe subregionu centralnego, Pszczyny też

Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego, który zrzesza 81 samorządów z naszego regionu, w tym gminę Pszczyna, rozpoczął w tym roku działania zmierzające do opracowania Studium Transportowego Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego.

Badanie prowadzą ankieterzy firmy PBS Sp. z o.o. Ankieter będzie zbierał informacje na temat wszystkich podróży w ciągu dnia, aby w efekcie poprawić i dopasować system transportowy do rzeczywistych potrzeb i oczekiwań.

Każdy ankieter posiada imienny identyfikator umieszczony w widocznym miejscu. W razie wątpliwości, tożsamość ankietera możecie Państwo potwierdzić pod numerem telefonu infolinii KZK GOP: 800 16 30 30 lub na stronie internetowej www.studiumtransportowe.pl, w zakładce "Sprawdź ankietera".

Badanie jest całkowicie anonimowe, co oznacza, że żadne informacje zebrane podczas wywiadu nie będą wykorzystane w sposób pozwalający na zidentyfikowanie pytanej osoby. Wyniki badania będą analizowane jedynie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.studiumtransportowe.pl.

Studium Transportowego Subregionu Centralnego

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.