pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 19 września 2017
  • wyświetleń: 7337

[WIDEO] W skansenie kręcili film o dziejach Ziemi Pszczyńskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

W ubiegłym tygodniu w pszczyńskim Skansenie odbywały się zdjęcia do filmu promującego dzieje kulturowe Ziemi Pszczyńskiej. W rolę aktorów wcielili się uczestnicy zajęć POPP oraz mieszkańcy powiatu pszczyńskiego. Na naszym filmie możecie zobaczyć jak wyglądał dzień na planie zdjęciowym.W filmie wystąpili m. in. Otylia Trojanowska w roli babki, Marcin Standura jako klient, Andrzej Pokorny - sąsiad oraz Marek Blacha (koło teatralne KÓRTYNA z POPP) - utopiec. Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej reprezentowali członkowie dziecięcego zespołu regionalnego Radość z SP w Radostowicach: Karol Jędrzejek (Jasio), Klaudia Pustelnik, Nadia Kostecka, Anna Goraus, Jan Sowa i Oskar Tumula; członkowie dziecięcego zespołu regionalnego Jedynka z SP 1 w Pszczynie: Karol Wydra (brat Jasia), Barbara Wydra i Zofia Ślisz.

- Dziękujemy wszystkim aktorom za cierpliwość na planie i profesjonalne podejście do pracy oraz pani Danucie Abramowicz-Heczko i pani Annie Masny za wytypowanie uczniów do tej produkcji - czytamy na stronie POPP.Film przygotowuje firma IRIS MEDIA z Bielska Białej. Całość jest częścią Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Beskidy Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska. Oficjalna prezentacja filmu planowana jest na pierwszą połowę października.

Kręcenie filmu o dziejach kulturowych Ziemi Pszczyńskiej - 13-14.09.2017 · fot. POPP

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj