Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 13 września 2017
  • 16 października 2017
  • wyświetleń: 3914

Koncert bardzo optymistyczny na rzecz OMBR Pszczyna

15 koncert pracowników i przyjaciół Ośrodka Matka Boża Różańcowa w Pszczynie już za nami. Tym razem było optymistycznie. Choć jak dało się zauważyć, optymizm to dla każde coś całkiem innego. Ilu wykonawców na scenie, tyle pomysłów na optymizm. I to jest cudowne - różne głosy, różne utwory, różny optymizm.

Koncert bardzo optymistyczny na rzecz OMBR Pszczyna - 5.10.2017 · fot. OMBR Pszczyna


Koncert odbył się 5 października na deskach Pszczyńskiego Centrum Kultury. 15 już raz mogliśmy zobaczyć jak wiele dobra wkoło nas, jak wiele przychylności płynie w naszym kierunku. 15 raz widownia była wypełniona po brzegi - dziękujemy i kłaniamy się po pas. Bo choćby nie wiem jak ładnie ustroić scenę i pięknie zaśpiewać i dobrych muzyków mieć w zanadrzu, to sensu nabiera to wszystko dopiero wtedy, kiedy są słuchacze, kiedy jest widownia - my mamy najlepszą - dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim naszym przyjaciołom - muzykom, którzy już tyle razy poświęcili nam swój czas i talent. Byli z nami: Paweł Kukla, Arek Pieronek, Kajtek Adamczyk, Michał Wala, Szymon oraz Jan Szczepańczyk, Grzegorz Wanot oraz Stanisława Kornecka Kubska. Dziękujemy również wszystkim pracownikom Pszczyńskiego Centrum Kultury za wszelką przychylność i pomoc.

Po 15 koncercie jeszcze nie do końca wszystko uporządkowane jeszcze muzyka szumi w głowach a zdjęcia wywołują rumieńce a w głowach już plany na 16 koncert - jak tylko Bóg da, to może na wiosnę....

Bernadeta Jonkisz

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.