Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 września 2017
  • wyświetleń: 7596

Przed spotkaniem kadry Piszczek zapowiada towarzyski mecz LKS

I znów głośno o LKS-ie Goczałkowice-Zdrój! Drużyna z naszego powiatu, wspierana organizacyjnie przez Łukasza Piszczka, ma jesienią zagrać spotkanie z niemieckim zespołem RSV Meinerzhagen, którego trenerem jest Nuri Sahin, kolega Piszczka z Borussii Dortmund.

Informacja o planach sparingowych LKS-u pojawiła się na oficjalnym kanale polskiej kadry "Łączy nas piłka". Łukasz Piszczek podczas przygotowania do występu przeciwko Danii zapowiedział, że w listopadzie drużyna z Goczałkowic pojawi się w Niemczech na meczy BVB z Schalke 04.

Podczas pobytu za granicą zawodnicy z powiatu pszczyńskiego rozegrają spotkanie z RSV Meinerzhagen. Drużynę trenuje Nuri Sahin, obecnie pomocnik Borussii, a w przeszłości także Realu Madryt. Przyszły rywal LKS-u dwukrotnie w ostatnich latach awansował i w tym momencie rozgrywa swoje spotkania na poziomie Landesliga 02.

Rozmowa z Łukaszem Piszczkiem rozpoczyna się około 3 minuty.

Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.