pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2017
  • 11 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 26448

Rusza kolejny sezon Złomowiska PL. Nie zabraknie ekipy z Radostowic

Hitowa polska produkcja Discovery Channel - "Złomowisko PL" - powraca w sierpniu z nowymi odcinkami. W kolejnym sezonie znowu będziemy mogli podglądać perypetie właścicieli i pracowników złomowiska w Radostowicach.

Złomowisko w Radostowicach w Discovery Channel · fot. mat. prasowe


Coraz większe tempo pracy, nieustanne zwroty w działaniu i jeszcze więcej emocjonujących reakcji na nieprzewidziane sytuacje. Brzmi jak film akcji? Nie, tak będzie w nowej serii programu "Złomowisko PL". Tu ważny jest jeden cel - zarobić i nie stracić. A odpowiednie nastawienie to w biznesie podstawa.

W nowych odcinkach zajrzymy także do Złomuj.pl, by odwiedzić Sonię vel "mamę" i Rafała zwanego "tatą" oraz takich asów jak: Kapitan, Jawor, Bobek, Łoś i Szejk. Zahartowane w bojach małżeństwo stara się o jak najlepsze zlecenia. Czy uda się nawiązać ścisłą współpracę z kopalnią węgla kamiennego? Są tam do zabrania stalowe wagoniki do podziemnego transportu węgla, z czego każdy waży dwie tony. "Tata" zleca wykonanie zadania Kapitanowi. Stawką jest nie tylko czysty zysk, ale także długoterminowa współpraca jeżeli ekipa nie zawiedzie.

Złomowisko w Radostowicach w Discovery Channel
Złomowisko w Radostowicach w Discovery Channel · fot. mat. prasowe


Z kolei demontaż starego napędu linii kolejowych to również dobrze zapowiadający się interes. Do zdetonowania są: 2-tonowe koło napędowe i 5-tonowa przekładnia, które funkcjonowały przez ostatnie 50 lat. Zadanie nie jest proste - mechanizm znajduje się w budynku na zboczu, zawieszony ponad 4 m nad podłogą a pod nim znajduje się piwnica. Wszyscy pracują w pocie czoła, poza "Łosiem", który wykorzystując okazję wymyka się by poszusować na znajdującym się obok stoku narciarskim. Co na to pozostali? Czy ten wybryk ujdzie mu na sucho?

Przekonajcie się sami, oglądając nowe odcinki hitowego "Złomowiska PL" już od środy, 30 sierpnia o godz. 21.00 tylko na Discovery Channel.

ab / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.