Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 8 lipca 2017
  • wyświetleń: 7729

Pokój zagadek w uzdrowisku w Goczałkowicach już otwarty

W budynku dawnego dworca kolejowego w uzdrowisku w Goczałkowicach-Zdroju otwarty został pokój zagadek pod nazwą "Komnatę Rycerza Goczała". Przygotowały go te same osoby, które wcześniej stworzyły wysoko oceniany Cinema Escape w dawnym kinie Wenus w Pszczynie.

Pokój zagadek "Komnata Rycerza Goczała" - 07.2017 · fot. mat. organizatora


Komnata Rycerza Goczała została otwarta 1 lipca. Gracze wcielają się w giermków i mierzą się z lokalną legendą o założycielu Goczałkowic. Pierwsi z uczestników zdążyli już zdobyć tytuły rycerskie, które są celem zabawy. Skierowana jest ona nie tylko do dorosłych, ale również młodszych uczestników.

- W komnacie panuje zupełnie innych klimat niż w naszych dotychczasowych pokojach. Jest łatwiejsza i bardziej przyjazna dla grup z dziećmi przez łagodną atmosferę. Świetnie sprawdzi się również dla grup początkujących i mniej licznych - opisują organizatorzy zabawy.

Odrestaurowany dworzec w Goczałkowicach-Zdroju - 16.04.2016
Pokój zagadek w uzdrowisku w Goczałkowicach już otwarty · fot. BM / pless.pl


Grupy mogą liczyć od 2 do 6 osób, cena za grę to 99 zł. Więcej informacji o pokoju zagadek w Goczałkowicach znajdziecie na stronie www.cinemaescape.pl

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.