pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 30 czerwca 2017
  • wyświetleń: 4405

Najlepsi uczniowie goczałkowickiego gimnazjum nagrodzeni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju" podaj

Dorocznym zwyczajem na zakończenie roku szkolnego w ramach promocji Młodych Talentów Gabriela Placha, wójt gminy Goczałkowice-Zdrój przyznała nagrody uczniom wskazanym przez Radę Pedagogiczną Gimnazjum. Tytułem Najlepszego Absolwenta Gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017 może poszczycić się Adam Filapek - uczeń klasy III a.

Adam ukończył szkołę ze średnią ocen 5,06. Na egzaminie gimnazjalnym uzyskał 100% wynik z matematyki. Jest laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki w roku szkolnym 2016/2017. Jest również laureatem wielu konkursów ogólnopolskich z matematyki, w tym: konkursów Multitest, Olimpus, Albus. W bieżącym roku szkolnym został wyróżniony w międzynarodowym konkursie Kangur. Przez swoich kolegów oraz pracowników szkoły zostanie zapamiętany jako uczestnik wielu akademii szkolnych i wyjątkowy konferansjer.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w Gimnazjum była okazją do wręczenia wyróżnienia dla Patrycji Kopeć - uczennicy klasy III a za 100% frekwencję przez wszystkie lata nauki w Gimnazjum.

BM / pless.pl
źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju" podaj