Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 czerwca 2017
  • wyświetleń: 1274

Wizyta zaprzyjaźnionej gminy Plossberg w Goczałkowicach-Zdroju

Na zaproszenie wójt Gabrieli Plachy w czwartek, 8 czerwca przyjechała do Goczałkowic 11-osobowa grupa samorządowców na czele z burmistrzem Lotharem Mullerem.

Wizyta zaprzyjaźnionej gminy Plossberg w Goczałkowicach-Zdroju - 06.2017 · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Goście wzięli udział w jubileuszowych uroczystościach 25-lecia gminy Goczałkowice-Zdrój, imprezach XXII Dni Goczałkowic oraz odwiedzili największe atrakcje gminy. Ogromne wrażenie na przybyłych wywołało powitanie przygotowane przez dzieci z Goczałkowickich przedszkoli. Burmistrz osobiście podziękował dzieciom i nauczycielom za serdeczne przyjęcie.

W programie wizyty znalazła się również wycieczka do Krakowa i Łagiewnik. Pod opieką niemieckojęzycznego przewodnika goście zwiedzili m.in. Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Zabytki i artystyczna atmosfera Krakowa zachwyciły delegację. Wyjeżdżając z Goczałkowic podkreślali że, czują się w Goczałkowicach bardzo dobrze, są urzeczeni walorami gminy, życzliwością i gościnnością mieszkańców.

BM / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.