Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 czerwca 2017
  • 4 czerwca 2017
  • wyświetleń: 11051

Co to za miejsce? - Jezioro Goczałkowickie przy DW 939

Konkurs:

Tylko jedna z dwunastu podpowiedzi i niecałe dwie godziny wystarczyły, żeby klubowicz lookie rozwiązał naszą zagadkę. Przedstawione zdjęcie prezentuje Jezioro Goczałkowickie tuż przy drodze wojewódzkiej 939 w Wiśle Małej, na granicy z Wisłą Wielką. Zwycięzcy gratulujemy, a pozostałych zapraszamy wkrótce na kolejną edycję konkursu "Co to za miejsce?" Postaramy się, żeby tym razem zagadka była dużo trudniejsza.

Jezioro Goczałkowickie od strony Wisły Małejjezioro, jezioro goczałkowickie, wisła mała
Jezioro Goczałkowickie przy DW939 w Wiśle Małej · fot. pless.pl


Zasady konkursu Co to za miejsce?Prezentujemy zdjęcia z terenu całego powiatu pszczyńskiego. Zdjęcia podzielone są na 12 części, które stopniowo odkrywamy. Waszym zadaniem jest jest odgadnięcie o jakie miejsce chodzi. Odpowiedzi, jako zalogowaniu klubowicze portalu pless.pl lub facebookowicze, należy zamieszczać w komentarzach do artykułu (odpowiedzi niezalogowanych internautów nie są brane pod uwagę). Konkurs wygrywa osoba, która jako pierwsza zamieści prawidłową odpowiedź (można podać tylko jedną odpowiedź). Nagrodami w konkursie są pendrive'y pless.pl.

pendrive
Zwycięzca konkursu otrzymuje pendrive pless.pl · fot. pless.pl


ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.