Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 maja 2017
  • wyświetleń: 2126

Debata pszczyńskiej policji z mieszkańcami Goczałkowic-Zdroju

Za nami:

Dziś o godzinie 16.00 rozpocznie się debata policji z mieszkańcami powiatu pszczyńskiego. Zorganizowane w Urzędzie Gminy w Goczałkowicach Zdroju spotkanie ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa.

bezpieczeństwo
Debata pszczyńskiej policji z mieszkańcami Goczałkowic-Zdroju · fot. KPP Pszczyna


Na debatę z policjantami pszczyńskiej komendy i wójtem Goczałkowic może przyjść każdy, kto chciałby wskazać i porozmawiać o istniejących w rejonie zagrożeniach i propozycjach ich rozwiązania.

Organizatorami debaty są: Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie, Urząd Gminy w Goczałkowicach- Zdroju, PZERiI Zarząd Koła Emerytów w Goczałkowicach Zdroju.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00 w Urzędzie Gminy w Goczałkowicach- Zdroju. - Zapraszamy mieszkańców do aktywnego udziału w spotkaniu, a co najważniejsze, do konstruktywnej dyskusji. Zgodnie z założeniem, w jej trakcie zostaną wskazane racjonalne i realne w praktyce rozwiązania problemów. Zgodnie z myślą, że tylko wspólne spotkanie i rozmowa mogą wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa jeszcze raz zachęcamy do udziału w dzisiejszej debacie - zaprasza asp. sztab. Karolina Błaszczyk, rzecznik prasowy pszczyńskiej policji.

ab / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.