pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 24 maja 2017
  • 6 czerwca 2017
  • wyświetleń: 7414

"Mama, tata i ja" - koncert z okazji Dnia Matki, Dziecka i Ojca

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj

W Pszczyńskim Centrum Kultury już po raz szesnasty odbył się koncert wierszy i piosenek.Dziękujemy wszystkim dzieciom, które wraz z opiekunami przyszły w środę 31 maja na kolejny, szesnasty już koncert wierszy i piosenek dla najmłodszych. Tym razem młodzi wykonawcy pod kierunkiem pani Renaty Zborowskiej przygotowali piękne wiersze i piosenki o dzieciach, mamusiach i tatusiach. Tematyka koncertu zbiegła się bowiem ze świętami, które są tak miłe każdemu człowiekowi, a które obchodzone były, są i będą w najbliższych dniach. Ponieważ był to już ostatni koncert w tym sezonie kulturalnym, program przygotowany został bardzo starannie. Przez czterdzieści kilka minut dzieci, które przybyły na spotkanie, bawiły się przed sceną, na której prezentowali się młodzi wykonawcy. Przedstawiali oni sympatyczne wiersze i piękne piosenki.

Recytowali i śpiewali dla najmłodszych: Madzia Psik, Hania Gazda, Zuzia Olszowska, Michał Szczypka, Oliwia Rozmus, Agatka Szwedka, Zuzia Zborowska. Na scenę po zakończeniu koncertu weszło tylko troje dzieci, ale mamy nadzieję, że na następnych spotkaniach będzie więcej chętnych do sprawdzenia, jak się można poczuć przed mikrofonem.

"Mama, tata i ja" - koncert z okazji Dnia Matki, Dziecka i Ojca - 31.05.2017 · fot. Dominika Pałyz


Tradycyjnie na każdego naszego małego gościa czekał drobny zdrowy poczęstunek, napoje, a po koncercie słodycze. Było miło, wesoło i bardzo przyjemnie. Zapraszamy do zapoznania się z fotograficzną i filmową relacją z tego spotkania. Mamy nadzieję, że zachęcimy w ten sposób do udziału w następnych koncertach już od nowego sezonu kulturalnego.

W ogóle zachęcamy serdecznie młodsze dzieci, które chciałyby śpiewać lub recytować na koncertach dla młodych widzów, do kontaktu z organizatorką tych koncertów (kontakt przez sekretariat PCKulu). Chętnie przyjmiemy nowe osoby do swojego grona. Dziękujemy jeszcze raz za miłe popołudnie.

Renata Zborowska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Poezja i muzyka pod 13

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj