pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 11 lipca 2005
  • wyświetleń: 1554

MEGAmorfoza: Paulina Chojnicka

www.pless.pl/branze/megamorfoza/zdjecia/edycja3/m3_4.jpg border=1 align=left hspace=5 vspace=5>Głosuj »

Mam 20 lat, mieszkam w Bielsku-Białej. Jestem studentką (niebawem) II roku filologii polskiej na ATH. Lubię taniec, śpiew, muzykę. Kocham radio... dlatego zdecydowałam się na mój kierunek studiów. W przyszłości chcę zostać redaktorką radiową;) Jeśli jednak moje marzenia nie zostaną zrealizowane (w co nie wierzę, bo uporu mi nie brakuje!) zostanę nauczycielką...

Kocham jeść, spać i być w centrum zainteresowania. Nienawidzę ciszy, nudy, kłamstwa i innych złych cech, ewentualnie nawyków ludzkich. Więcej o wyglądzie? Jestem ciemną blondynką (moje włosy nigdy nie były farbowane w całości... bo nie mogę zdecydować się na odpowiedni kolor. Kilkakrotnie fryzjerkom udało się namówić mnie na pasemka, czy balejaż, jednak jeszcze nie trafiłam na fryzurę, która naprawdę spodobałaby mi się. Dlatego też nadal jestem mysio-szarą blondynką...)

Myślę, że tych kilka zdań choć trochę zarysuję Wam mą postać i pomoże w podjęciu decyzji- czy nadaję się do megamorfozy.

Twoja propozycja MEGAmorfozy - dodaj komentarz

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.