pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 26697

Kolejny poważny wypadek na DK-81: dwie osoby ranne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W nocy z soboty na niedzielę doszło do groźnego zdarzenia drogowego na DK-81 w Warszowicach. Volkswagen Golf wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Dwie osoby zostały ranne.

Niespokojne święta na drogach. Kolejny poważny wypadek na DK-81


Do zdarzenia doszło na jezdni w stronę Żor nieopodal miejsca, gdzie w czwartek doszło do podobnego zdarzenia (o którym więcej piszemy tutaj).

Kierowca Volkswagena Golfa na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem i z dużą siłą uderzył drzewo. Zarówno on jak i pasażerka samochodu trafili do szpitala.

Siła uderzenia była potężna i tył samochodu został doszczętnie zmiażdżony. Kierowca i pasażerka mogą w tym przypadku mówić o dużym szczęściu. Gdyby pojazd uderzył w drzewo po innym kątem, to niemal na pewno ten wpadek skończył by się tragicznie.

Apelujemy o ostrożność na drodze. Warunki atmosferyczne nie sprzyjają bezpiecznej podróży i planując wyjazd warto ruszyć odrobinę wcześniej.

sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj