pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

 • 15 kwietnia 2017
 • wyświetleń: 3803

Osiedle Laurowe: zakończyła się budowa budynków B3 i B4

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Nieruchomości w Pszczynie" podaj

Artykuł sponsorowany:

Zgodnie z planem na osiedlu Laurowym zakończyły się ostatnie prace budowlane i wykończeniowe przy budynkach B3 i B4. Tym samym rozpoczęła się procedura oddania obu budynków do użytku.

Osiedle Laurowe w Pszczynie - 04.2017


Osiedle Laurowe w pobliżu pszczyńskiego parku składa się z czterech budynków. Dwa z nich (B1 i B2), w ramach pierwszego etapu inwestycji, zostały całkowicie ukończone w 2016 roku. Oddanie dwóch kolejnych budynków (B3 i B4) do użytku i przekazanie ich do oficjalnej sprzedaży zaplanowane jest na maj br.

Już teraz zachęcamy do rezerwacji najlepszych mieszkań i garaży. Deweloper zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania do odwiedzin Osiedla. Podczas takiej wizyty będzie się można przekonać o wysokim standardzie wykończenia oferowanych mieszkań. Osoby zainteresowane proszone są jedynie o wcześniejsze uzgodnienie terminu pod numerem telefonu 601 55 8005.

Osiedle Laurowe
Osiedle Laurowe · fot. mat. inwestora


Osiedle Laurowe jest w pełni ogrodzone, posiada oświetlenie zewnętrzne i gotową drogę dojazdową od ulicy Szymanowskiego. Posiada 60 miejsc parkingowych, przypadających na 46 mieszkań w budynkach B1, B2, B3 i B4.

Docelowo wykonana będzie również druga droga dojazdowa - od ulicy Żorskiej oraz ogólnodostępny parking dla gości odwiedzających mieszkańców osiedla. Obecnie na terenie inwestycji trwają prace przy aranżacji terenów zielonych wokół budynków B3 i B4.

LOKALIZACJA INWESTYCJICO WYRÓŻNIA TĘ INWESTYCJĘ OD INNYCH W OKOLICY?


Stan deweloperskiMieszkania zostaną oddane do użytku Klienta w stanie deweloperskim, ale już w nim zawarte będzie wyposażenie niedostępne u innych deweloperów. Co takiego będą posiadać?

Lista instalacji i udogodnień jest bardzo długa. Są na niej:
 • instalacja wodno-kanalizacyjna,
 • instalacja elektryczna, domofonowa, dzwonkowa i internetowa,
 • zainstalowany osprzęt elektroinstalacyjny,
 • zainstalowany domofon oraz dzwonek drzwiowy,
 • instalacja antenowa,
 • zainstalowane grzejniki niemieckiej firmy KERMI,
 • dwufunkcyjny kocioł centralnego ogrzewania firmy VIESSMANN w każdym lokalu, dzięki któremu każdy z Lokatorów zapłaci za ciepło tylko tyle, ile realnie sam zużyje
 • ściany wykończone tynkiem nakładanym maszynowo, a sufity posiadają gładź gipsową i są zagruntowane na biało,
 • posadzki betonowe,
 • stolarka okienna wraz z elektrycznie sterowanymi zewnętrznymi roletami (niezależnie od kondygnacji),
 • parapety wewnętrzne (białe-szare PCV),
 • drzwi zewnętrzne,
 • balkon (mieszkania usytuowane powyżej parteru),
 • balkon i taras (mieszkania typu penthouse),
 • płytki gresowe oraz balustrady ze stali nierdzewnej na balkonach i tarasach.


Firma XCONSULTER od początku zwraca szczególną uwagę na wysoką jakość materiałów, która zapewni odpowiednią trwałość wykończenia. Ściany budynków na Osiedlu Laurowym wykonane są z cegły ceramicznej Porotherm 30 P+W docieplonej wełną mineralną ROCKWOOL FASROCK. Uzyskany dzięki zastosowanym materiałom zwiększony współczynnik izolacyjności termicznej ścian zewnętrznych zapewni mieszkańcom znaczne oszczędności w bieżącej eksploatacji mieszkania.

Osiedle Laurowe - wizualizacje · fot. mat. inwestora


Mieszkanie pod klucz - opcjaNa specjalne życzenie klientów i za dodatkową opłatą mieszkanie może zostać oddane "pod klucz", czyli w pełni umeblowane i wyposażone. To odpowiedź na liczne zapytania Klientów, którzy chcą od razu wprowadzić się do mieszkania zaaranżowanego przez architektów, pod okiem których pracują sprawdzeni i doświadczeni fachowcy.

Zakres tych prac i sposób wykończenia pozostają do indywidualnego uzgodnienia z Klientem i po akceptacji stosownych projektów. Prace te nie są wliczone w cenę mieszkania i wykonywane będą po zawarciu odrębnej umowy w tym zakresie.

Na stronie internetowej można zobaczyć propozycje aranżacji wnętrz w poszczególnych mieszkaniach oraz ofertę biura projektowego.

Osiedle Laurowe w Pszczynie - propozycje wykończenia wnętrz · fot. mat. inwestora


Atrakcyjna cenaAtutem mieszkań na Osiedlu Laurowym jest również ich przystępna cena, która w połączeniu z wysokim standardem wykończenia budynków daje doskonały stosunek ceny do jakości. Cena mieszkania to 4000 zł brutto za m2 oraz 20000 zł za udział w gruncie. W kwotę tą wliczona jest zarówno cena komórki lokatorskiej, jak i miejsca parkingowego oraz balkonu/tarasu. Co istotne, oferowane na Osiedlu Laurowym mieszkania to mieszkania bezczynszowe. Wszystkie lokale posiadają stosowny, własnościowy udział w gruncie. Deweloper jest bowiem właścicielem gruntów, a nie jedynie ich użytkownikiem wieczystym.


FormalnościPełną ofertę mieszkań Osiedla Laurowego można zobaczyć na stronie internetowej osiedle-laurowe.pl. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości deweloper jest do dyspozycji zainteresowanych klientów, służąc radą i pomocą przy wyborze optymalnego mieszkania. Po dokonaniu wyboru mieszkania, podpisywana jest stosowna umowa rezerwacyjna. Podpisanie umowy rezerwacyjnej jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące dla Klienta. Po podpisaniu umowy rezerwacyjnej wskazany na stronie internetowej Inwestycji osiedle-laurowe.pl status mieszkania zostaje zmieniony z "wolny" na "rezerwacja", co gwarantuje Klientowi, iż wybrane przez niego mieszkanie nie zostanie sprzedane komuś innemu. Po zgromadzeniu należnej kwoty przez Klienta możliwe jest sfinalizowanie zakupu mieszkania poprzez podpisanie stosownego aktu notarialnego.


O DEWELOPERZE

Projekt i budowa Osiedla LAUROWEGO realizowane są przez firmę XCONSULTER sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie. Budowa i wynajem nieruchomości to trzeci, obok doradztwa biznesowego oraz reklamy trzon działalności spółki. We wszystkich realizacjach celem nadrzędnym firmy jest budowa z wysokiej jakości materiałów i dbałość o estetyczne i trwałe wykończenie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Na przestrzeni ostatnich kilku lat firma XCONSULTER sp. z o.o. zrealizowała następujące inwestycje budowlane:KONTAKT

XCONSULTER Sp. z o.o.
Pszczyna, ul. Wiśniowa 2

tel. kom. +48 601 55 8005
tel/faks: + 48 (32) 448 34 20
e-mail: biuro@xconsulter.pl
xconsulter.pl

Szczegółowe informacje na temat Osiedla Laurowego na stronie: