Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2017
  • 25 maja 2017
  • wyświetleń: 21255

Program likwidacji niskiej emisji - do piątku nabór wniosków o dopłatę

Za nami:

Od 15 do 26 maja odbędzie się nabór wniosków o dotację na wymianę źródła ciepła w ramach Programu "Dofinansowanie zadań realizowanych przez mieszkańców województwa śląskiego na rzecz ograniczania niskiej emisji", realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

O udzielenie dofinansowania w formie dotacji mogą ubiegać się osoby fizyczne, będące właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnego budynku mieszkalnego. Warunkiem koniecznym uzyskania dotacji jest wymiana źródła ciepła w oddanym do użytkowania i ogrzewanym obiekcie, tj. fizyczna likwidacja dotychczasowego źródła ciepła opalanego paliwem stałym pracującego na potrzeby centralnego ogrzewania, zabudowa nowego źródła.

Wnioski o dofinansowanie przyjmowane będą od 15 do 26 maja. Można je będzie składać w siedzibie WFOŚiGW w Katowicach, przy ul. Plebiscytowej 19, w godzinach od 7.30 do 15.30 lub przesłać pocztą (decyduje data wpływu do Funduszu). Przed rozpoczęciem naboru zostanie uruchomiony w siedzibie Funduszu w Katowicach Punkt Konsultacyjny, który będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00. w którym Pracownicy WFOŚiGW udzielać będą szczegółowych informacji na temat Programu.

Więcej informacji na temat Programu (regulamin, wzór wniosku, protokoły, oświadczenia) można pobrać na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.