pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 5 kwietnia 2017
  • 20 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 2986

Akcja regeneracja: odzyskaj harmonię i pozytywną energię

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj

Za nami:

W Planeta 70 SPA&wellness nie można się nudzić - a wszystko przez ciągłe promocje, obok których nie można przejść obojętnie. Cieszą one stałych gości tego wyjątkowego miejsca, a także przyciągają nowe osoby chcące się zrelaksować i zadbać o siebie.

Tym razem Planeta 70 SPA&wellness zadba o to, aby każda z nas przygotowała się na nadchodzącą wiosnę - wyglądała promiennie i odzyskała pozytywną energię po długiej i mroźnej zimie. Nic nie podziała lepiej na naszą skórę jak zabieg wykonany przez profesjonalistów przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków. Ponadto, podczas godzinnego zabiegu można będzie się także zrelaksować!

Od 1 kwietnia ruszyła nowa akcja promocyjna, która trwać będzie aż do 21 kwietnia. W ofercie szeroki wybór zabiegów na ciało i twarz w wyjątkowych cenach:
- peeling solny całego ciała 59 zł
- terapia wyszczuplająca "KAWA" na ciało 99 zł
- terapia przeciwstarzeniowa "WINOGRONO" na ciało 99 zł
- terapia łagodząca "KOZIE MLEKO, LICZI" na ciało 99 zł
- terapia oczyszczająco-nawilżająca "PUMPKIN" na twarz 99 zł

To doskonała okazja, aby odżywić naszą skórę, nadać jej nowego blasku i tak przygotowanym powitać pierwsze promienie słońca!

A to nie koniec niespodzianek: podczas kwietniowego dnia otwartego zaprezentowana zostanie NOWOŚĆ w ofercie SPA - szczegóły już niebawem!

Serdecznie zapraszamy do Planety 70 SPA&wellness - czekają Was tam nieziemskie wrażenia!

Hotel STYL70


Hotel STYL70

43-211 Piasek
ul. Studzienicka 58

tel. 032 4493000
tel. 032 4493014Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Styl70

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj