Wiadomości
- 31 marca 2017
- wyświetleń: 5735
Lodziarnia "Pod Dębem" w Pszczynie czynna od niedzieli
Artykuł sponsorowany:
Już w najbliższą niedzielę (2 kwietnia) otwarta zostanie lodziarnia "Pod Dębem" przy pszczyńskim dworcu kolejowym.
Artykuł sponsorowany:
Już w najbliższą niedzielę (2 kwietnia) otwarta zostanie lodziarnia "Pod Dębem" przy pszczyńskim dworcu kolejowym.