Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 marca 2017
  • wyświetleń: 4994

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn z marihuaną

Policjanci z Pszczyny zatrzymali mieszkańca Brzeźc, przy którym znaleźli zabroniony susz. Mundurowi zabezpieczyli kilka gramów dobrze zmielonego ziela konopi. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania marihuany, podobnie jak jego znajomy, który mu jej udzielił.

Policjanci patrolujący ostatnio teren powiatu skontrolowali i wylegitymowali dwóch podejrzanie zachowujących się młodych mężczyzn. Zainteresowanie policjantów wzbudził fakt, że mężczyźni podczas wsiadania do samochodu wykazywali duże poddenerwowanie. Ich zachowanie ewidentnie odbiegało od normy.

Policyjne doświadczenie nie zawiodło. U 38-latka z Brzeźc znaleźli dwa woreczki strunowe z zielono- brunatnym substancją w środku. Zabezpieczone 2 gramy suszu zostały poddane wstępnej analizie na narkotesterze, a już wkrótce zostaną przesłane na bardziej szczegółowe badania do laboratorium. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania marihuany.

Z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowie również jego znajomy. 21-latkowi z Pszczyny, o którego w mieszkaniu policjanci znaleźli kolejne 8 gramów zabronionego suszu, przedstawiono 2 zarzuty dotyczące udzielania i posiadania ziela konopi.

Teraz policjanci ustalają czy podejrzani handlowali posiadanymi przez siebie narkotykami. Za posiadanie środków odurzających mogą im grozić nawet 3 lata więzienia. O ich dalszym losie będzie decydował prokurator.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.