Wiadomości
- 29 marca 2017
- wyświetleń: 5526
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn z marihuaną
Policjanci z Pszczyny zatrzymali mieszkańca Brzeźc, przy którym znaleźli zabroniony susz. Mundurowi zabezpieczyli kilka gramów dobrze zmielonego ziela konopi. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania marihuany, podobnie jak jego znajomy, który mu jej udzielił.
Policjanci patrolujący ostatnio teren powiatu skontrolowali i wylegitymowali dwóch podejrzanie zachowujących się młodych mężczyzn. Zainteresowanie policjantów wzbudził fakt, że mężczyźni podczas wsiadania do samochodu wykazywali duże poddenerwowanie. Ich zachowanie ewidentnie odbiegało od normy.
Policyjne doświadczenie nie zawiodło. U 38-latka z Brzeźc znaleźli dwa woreczki strunowe z zielono- brunatnym substancją w środku. Zabezpieczone 2 gramy suszu zostały poddane wstępnej analizie na narkotesterze, a już wkrótce zostaną przesłane na bardziej szczegółowe badania do laboratorium. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania marihuany.
Z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowie również jego znajomy. 21-latkowi z Pszczyny, o którego w mieszkaniu policjanci znaleźli kolejne 8 gramów zabronionego suszu, przedstawiono 2 zarzuty dotyczące udzielania i posiadania ziela konopi.
Teraz policjanci ustalają czy podejrzani handlowali posiadanymi przez siebie narkotykami. Za posiadanie środków odurzających mogą im grozić nawet 3 lata więzienia. O ich dalszym losie będzie decydował prokurator.
Policyjne doświadczenie nie zawiodło. U 38-latka z Brzeźc znaleźli dwa woreczki strunowe z zielono- brunatnym substancją w środku. Zabezpieczone 2 gramy suszu zostały poddane wstępnej analizie na narkotesterze, a już wkrótce zostaną przesłane na bardziej szczegółowe badania do laboratorium. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania marihuany.
Z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowie również jego znajomy. 21-latkowi z Pszczyny, o którego w mieszkaniu policjanci znaleźli kolejne 8 gramów zabronionego suszu, przedstawiono 2 zarzuty dotyczące udzielania i posiadania ziela konopi.
Teraz policjanci ustalają czy podejrzani handlowali posiadanymi przez siebie narkotykami. Za posiadanie środków odurzających mogą im grozić nawet 3 lata więzienia. O ich dalszym losie będzie decydował prokurator.
Zobacz także
Ponad 400 działek substancji psychotropowych zabezpieczonych przez policję
30-latek z narkotykami zatrzymany na S1. Prowadził auto pod wpływem substancji odurzających
Pszczyńska dilerka - miał magazyn narkotyków w domu
[FOTO] Groźna kraksa na Wiślance w Warszowicach. Roztrzaskane luksusowe BMW
Gorący temat[WIDEO, FOTO] Wypadek na DW935. Poważne utrudnienia na obwodnicy Pszczyny
Gorący tematSzybowiec rozbił się o płytę lotniska w Bielsku-Białej. Nie żyje kobieta z gminy Miedźna
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







