Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 30 marca 2017
  • wyświetleń: 4734

Wiosenne porządki, nie wyrzucaj skarbów, zarób!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj

Artykuł sponsorowany:

Wiosna już za pasem, szykujemy się do wiosennych porządków. Wielu z Państwa ruszy z odsieczą zagraconym strychom, piwnicom, garażom, skrytkom. W ostatnich latach firmy odbierające nasze odpady pomagają nam, dodatkowym, darmowym odbiorem wielkich gabarytów tak zwaną wystawką.

Dzięki takiej usłudze pozbycie się starych mebli, sprzętów elektronicznych i innych klamotów jest dziecinnie proste i sprowadza się do wystawienia niepotrzebnych przedmiotów przed płot. W określonym dniu śmieciarka przyjeżdża i zabiera zalegające przedmioty. Niewykorzystane rolki tapet, wykładzin, resztki po remontach, a także sklejkowe meblościanki w ten sposób trafiają tam, gdzie trafić powinny. My wreszcie możemy odzyskać kilka metrów kwadratowych bezcennej przestrzeni, mamy szansę wstawić nowe meble, uporządkować otoczenie. Niestety wraz ze śmieciami często pozbywamy się rzeczy, które, choć dla nas mogą nie mieć wartości, dla miłośników starego stylu bywają rarytasami.

Pozwólmy przedmiotom, które u nas wysłużyły wiele lat, dalej funkcjonować. Stare fotele, niektóre meble, dekoracje może niekoniecznie pasują do Państwa nowoczesnych wnętrz, ale wciąż mogą służyć komuś innemu. Dlatego przed ich wyrzuceniem warto się upewnić, czy wyrzucona rzecz prezentuje jakąś wartość.

Zajmuję się handlem starociami, jeżdżę na giełdy staroci, prowadzę sklep w Pszczynie. Jeżeli czujesz, że zawadzający Ci przedmiot może mieć jeszcze jakąś wartość, proszę skontaktuj się ze mną (dane na dole). Zainteresowany jestem kupnem:

  • foteli z lat 60/70 lub starszych;
  • porcelany i szkła;
  • drobnych mebli (komódki, witryny);
  • płyt winylowych (rock i jazz);
  • starych ręcznych koronek;
  • innych staroci.


Jeżeli masz coś takiego na zbyciu proszę prześlij mi zdjęcie na adres: kupieklamoty@gmail.com lub zadzwoń 794-283-457. Pojedyncze przedmioty można przynieść do sklepu w Pszczynie przy ulicy Rymarskiej 2.