Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 marca 2017
  • 31 marca 2017
  • wyświetleń: 3714

Ośrodek Matka Boża Różańcowa zaprasza na Drogę Krzyżową

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OMBR Pszczyna" podaj

Za nami:

Ośrodek Matka Boża Różańcowa w Pszczynie, jak co roku w okresie Wielkiego Postu, przygotowuje Drogę Krzyżową. Jest to ogromne przedsięwzięcie. Aktorzy odgrywają poszczególne stacje Drogi Krzyżowej w formie teatru cieni. Stacje przeplecione są pieśniami wielkopostnymi oraz rozważaniami.

- Naszą Drogę Krzyżową traktujemy jako pracę, modlitwę, ale i jako darowany czas, który pomaga nam wgłębić się w klimat rozważań wielkopostnych. W tym zagonionym świecie, tak trudno znaleźć czas do kontemplacji - my go sobie wypracowaliśmy i każdą próbę, jak i występ, traktujemy jako niezastąpione chwile do bliższego spotkanie z Ukrzyżowanym. Zapraszamy również Państwa, do spotkania się z naszą modlitwą Drogi Krzyżowej w naszym wykonaniu - zachęcają pracownicy i podopieczni Ośrodka Matka Boża Różańcowa.

Spektakl będzie można zobaczyć w piątek, 31 marca w Goczałkowicach Zdroju w Pawilonie Wrzos o godzinie 19.00.

- W tym roku gościliśmy już w Łące w Parafii p.w. Św. Mikołaja oraz w Czechowicach Dziedzicach w Parafii NMP Wspomożenia Wiernych. W obydwu parafiach spotkaliśmy się z serdecznym przyjęciem zarówno ze strony proboszcza jak i parafian, za co z całego serca dziękujemy - mówią przedstawiciele OMBR.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

OMBR Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OMBR Pszczyna" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.