Wiadomości

  • 28 marca 2017
  • wyświetleń: 4431

Włamanie do mieszkania na Sznelowcu, skradziono biżuterię

W piątek wieczorem włamano się do mieszkania przy ul. Sznelowiec - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie/

Jak informują funkcjonariusze, skradziona została złota i srebrna biżuteria. Do mieszkania złodziej wszedł po uprzednim wyłamaniu drzwi balkonowych. Wciąż nie udało się ustalić kim był sprawca.

new / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.