Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 marca 2017
  • 20 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 8947

Dominika Jarczok jedzie na konkurs rzeźbiarski do Chin

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dominika Jarczok" podaj

Dominika Jarczok z Jankowic znów rusza na podbój rzeźbiarskiego świata. Tym razem będzie reprezentować Polskę, Śląsk oraz Pszczynę w IV Międzynarodowym Konkursie Shenhu w mieście Yangjiang w Chinach.

Dominika Jarczok, mieszkanka Jankowic rzeźbi w lodzie
Dominika Jarczok, mieszkanka Jankowic rzeźbi w lodzie · fot. www.facebook.com/HandCrimes


Rywalizacja potrwa od 21 do 29 kwietnia. Jest to konkurs na ogromną skalę. Limit wysokości rzeźby wynosi 6 metrów, a ilość użytych bloków to 50 na zespół 2-osobowy. Uczestniczyć będzie 14 zespołów z różnych zakątków ziemi. Temperatura wewnątrz pomieszczenia będzie wynosiła stale -9 stopni. Na zewnątrz prawdopodobnie +25.

Dominika Jarczok na zawodach w Edmonton w Kanadzie · fot. archiwum prywatne


- Szykuje się tydzień ekstremalnie ciężkiej pracy. Mój ostatni udział w konkursie w Edmonton przyniósł tak wiele dobrego. Aktualnie jestem we Francji poszerzając swoje umiejętności i poznając nowe techniki, podziwiając pracę mistrzów. Już mogę z całym przekonaniem, że moje umiejętności zostały poszerzone, a to dopiero początek - cieszy się Dominika. - Jednocześnie kolejny raz pragnę podziękować za dotychczasowe wsparcie w każdej postaci - dodaje.

Artystyczne dokonania Dominiki można obserwować na stronie: www.facebook.com/HandCrimes. Można tam również zakupić jej obrazy oraz zamówić dzieło na życzenie.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Dominika Jarczok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dominika Jarczok" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.