Wiadomości
- 23 marca 2017
- wyświetleń: 8408
33-latek kradł katalizatory - straty wyceniono na prawie 50 tys. zł
29 zarzutów usłyszał 33-letni mieszkaniec Pawłowic, który zajmował się kradzieżami samochodowych katalizatorów, filtrów cząsteczek stałych oraz tłumików. Łącznie straty wyceniane są na prawie 50 tysięcy złotych.
Mężczyzna swój przestępczy proceder prowadził na terenie województwa śląskiego, głównie w Pawłowicach, Jastrzębiu-Zdroju, Wodzisławiu Śląskim i Żorach. Zdarzały mu się też gościnne występy w Czeskim Cieszynie. Kradzieży dokonywał przez ponad rok.
W końcu wpadł w ręce pawłowickich policjantów, kiedy jechał swoim samochodem z ukradzionym katalizatorem na tylnej kanapie. Mężczyznę aresztowano i wkrótce stanie przed sądem. Oprócz zarzutów o kradzież, 33-latkowi zarzuca mu się również konsekwentne łamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.
W końcu wpadł w ręce pawłowickich policjantów, kiedy jechał swoim samochodem z ukradzionym katalizatorem na tylnej kanapie. Mężczyznę aresztowano i wkrótce stanie przed sądem. Oprócz zarzutów o kradzież, 33-latkowi zarzuca mu się również konsekwentne łamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Zobacz także
Gorący temat[WIDEO, ZDJĘCIA] Włamanie do firmy w Ćwiklicach. Właściciele apelują o sprawdzenie kamer
Wola: ukradł nastolatkowi rower pozostawiony pod szkołą i nie chciał oddać
Kobiór: włamania do domów jednorodzinnych! Bądźcie czujni!
Uważajcie! Ktoś obserwuje domy w Wiśle Wielkiej!
Uciekali przed odpowiedzialnością karną. 3 osoby trafiły za kraty
Na osiedlu Piastów dochodzi do włamań. Zabezpieczajmy swoje mieszkania!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







