Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 marca 2017
  • wyświetleń: 5943

Policjanci zatrzymali 40-latka poszukiwanego listem gończym

Dzięki współpracy policjantów z jednostek w Pszczynie i Zabrzu został zatrzymany 40-latek poszukiwany listem gończym za kradzieże samochodów. Mężczyzna przez dłuższy okres ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Dzięki ostatnim ustaleniom, wpadł w ręce pszczyńskich kryminalnych chwilę po tym, jak wysiadł z pociągu.

To nie pierwszy raz, kiedy połączenie sił policjantów z różnych jednostek przynosi oczekiwany rezultat. Tym razem współpraca mundurowych zaowocowała zatrzymaniem poszukiwanego przez Sąd Okręgowy w Gliwicach.

Po uzupełnieniu przekazanych danych, pszczyńscy kryminalni udali się na dworzec kolejowy w Goczałkowicach Zdroju. Właśnie tam miał przyjechać poszukiwany 40-latek z Zabrza. Jak się okazało, kryminalni podjęli słuszną decyzję, ponieważ poszukiwany mężczyzna tego dnia podróżował koleją na trasie Katowice- Goczałkowice Zdrój. Wpadł w ręce policjantów, kiedy opuszczał wagon pociągu.

Wytyczne wydanego za nim listu gończego dotyczyły osadzenia go we wskazanym zakładzie karnym. Zatrzymany 40-latek właśnie tam spędzi najbliższe lata, odbywając karę pozbawienia wolności.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.