Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 marca 2017
  • 27 marca 2017
  • wyświetleń: 16316

[WIDEO, ZDJĘCIA] Konkurs i pokazy fryzjerske w Samochodówce

Bella, Kopciuszek, Szalony Kapelusznik i wiele innych postaci z bajkowego świata Disneya mogliśmy zobaczyć podczas piątej edycji Powiatowego Konkursu Fryzjerskiego, który odbył się wczoraj w auli Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie. Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem - do konkursu zgłosiło się aż 31 gimnazjalistów z 11 szkół!Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem "Bajkowy Świat Disneya" i skierowana była do gimnazjalistów. W tej rywalizacji przede wszystkim liczyła się wyobraźnia. Uczestnicy mieli półtorej godziny, żeby swoje modelki przeobrazić w niezwykłe postacie z bajek.

- To, że fryzjerstwo jest sztuką, a nie tylko umiejętnością obcinania włosów to już wszyscy wiemy. Dowodem tego jest wasza obecność i wasze prace - podkreślał wicestarosta Krystian Szostak.

V Powiatowy Konkurs Fryzjerski - 24.03.2017 · fot. pless.pl


W skład jurorów, którzy ocenili wykonane prace weszli: Jolanta Puchałka z Puchałka Hair Academy, Ewa Wasylkowska, dyrektor Zespołu Szkół im. Generała Sosabowskiego w Bielsku-Białej, Mateusz Libera, fryzjer i stylista oraz Teresa Musik, dyrektor Biblioteki Miejsko-Powiatowej w Pszczynie

Pierwsze miejsce w konkursie zdobyła Gabriela Urbańczyk, która jednocześnie została laureatką nagrody specjalnej. Drugi na podium znalazł się Marcin Jazowy, z kolei trzecie miejsce zajęła Magdalena Moroń, której praca została nagrodzona również przez publiczność.

V Powiatowy Konkurs Fryzjerski - 24.03.2017 · fot. Powiat


- Poziom był bardzo wysoki. Jak na wasz początek, czyli gimnazjum, naprawdę wykonaliście przepiękną pracę. Gdybyśmy mogli, nagrodzilibyśmy wszystkich - podkreślała Jolanta Puchałka, przewodnicząca jury.

Podczas konkursu odbyły się także pokazy fryzjerskie w wykonaniu stylistów Puchałka Hair Design Academy oraz Sary Golus, uczennicy Technikum Fryzjerskiego PZS nr 1 oraz laureatki wielu konkursów fryzjerskich.

Podziękowania dla sponsorów

Sponsor główny:
  • Puchałka Hair Academy


Sponsorzy:
  • Bank Spółdzielczy w Pszczynie
  • Stowarzyszenie na rzecz wspierania dzieci i młodzieży "Omnibus"
  • Firma Medros Przedsiębiorstwo mebli metalowych


Fundatorzy nagród: (pula nagród wynosiła ponad 2000 zł)
  • Puchałka Hair Academy, DIVA, DAISY, Katarzyna Krywult, Trendy, Chantal, Avanti, Creativo, Studio Mateusz Libera


Firmy wspierające:
  • Bugsy's Restaurante, Dworek pod Jemiołą, firma ROZWESEL, Salon sukni Ślubnych PIAST, Krzewy ozdobne Kapias, Kwiaciarnia Irys


Dyrekcja PZS nr 1 i Organizatorzy


ups, PZS nr 1 w Pszczynie / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.