Wiadomości

  • 3 marca 2017
  • 9 marca 2017
  • wyświetleń: 3387

Promocja książeczki ekologicznej napisanej przez dzieci i opiekunów

Za nami:

Urząd Miejski w Pszczynie oraz Agencja Promocji i Rozwoju Ziemi Pszczyńskiej sp. z o.o. zapraszają dzieci wraz z rodzicami na wspólną zabawę z Ekoskrzatami Mili i Buli.

Już w piątek, 10 marca o godzinie 17.00 w Sali Widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury (I piętro) odbędzie się spotkanie promujące książeczkę ekologiczną napisaną przez Ewelinę Czernecką, Gabrielę Pustelnik oraz dzieci z gminnych przedszkoli. Każde dziecko otrzyma książeczkę o skrzatach. Wstęp jest bezpłatny.

W programie:



  • śpiewanie piosenek;
  • wspólne czytanie bajki;
  • warsztaty kreatywne dotyczące ekologii;
  • zabawa z Ekoskrzatami Mili i Buli.


Promocja książeczki ekologicznej

BM / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.