Wiadomości
- 2 marca 2017
- 9 marca 2017
- wyświetleń: 1688
Urząd Miejski organizuje wyjazd na targi rolnicze do Kielc
Za nami:
Urząd Miejski w Pszczynie organizuje w piątek, 17 marca dla rolników z gminy Pszczyna wyjazd na Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej "AGROTECH" do Kielc.
Zapisy przyjmowane są w Urzędzie Miejskim w Pszczynie - Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa, w pok. nr 203, w godz. od 7.00 do 15.00, lub pod nr tel. 32 449-39-06, do 14 marca.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zobacz także
Rzekomy pomór drobiu - Gmina Kobiór w obszarze zagrożonym
Gorący tematNowy ciągnik rolniczy do nauki jazdy trafił do "Rolniczoka". Zastąpił traktor używany od 1990 roku
[Aktualizacja] Ptasia grypa w Wiśle Małej - nowe rozporządzenie
Historyczny sukces pszczyńskiej gastronomii. Steampunk z Gwiazdką Michelin. Gratulacje starosty
Gorący tematW Studzienicach powstaje nowy zakład produkcyjny lokalnej firmy budowalnej
Szkoccy dziennikarze z wizytą w Pszczynie, by poznać Lokalną Markę Ziemi Pszczyńskiej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







