Wiadomości
- 1 marca 2017
- 3 marca 2017
- wyświetleń: 1531
Dyżury pracownika ZUS w Urzędzie Gminy w Pawłowicach
Za nami:
W piątek, 3 marca w budynku Urzędu Gminy Pawłowice będzie odbywał się dyżur pracownika Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z Pszczyny.
Dyżur będzie prowadzony w godzinach od 8.00 do 13.00. Pracownik ZUS odpowie na pytania zainteresowanych osób.
Zobacz także
2,5 mln zł na projekty mieszkańców w Pszczyńskim Budżecie Obywatelskim 2027
Budują plac zabaw przy nowym żłobku w Woli
Plac zabaw przy przedszkolu w Piasku będzie zamykany. To reakcja na wandalizm i wulgarne zachowania
[WIDEO] Ruszył cykl filmów w ramach kampanii "Bądź bezpieczny na hulajnodze elektrycznej"
Gorący tematSzum wokół lodów za pasek "Pod Dębem". Wydarzenie Rzecznika Praw Dziecka odwołane
Trwa rekrutacja do nowo powstającego żłobka "Kubusiowe Maluchy" w Woli
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







