pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 26 lutego 2017
  • wyświetleń: 2416

[ZDJĘCIA] Wichurzanie na zimowych szlakach- Beskid Żywiecki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub turystyczny Wichura" podaj

Kolejna zimowa wyprawa Wichurzan przyniosła wiele radości,zwłaszcza najmłodszym uczestnikom wycieczki. Prawdziwie zimowa szata na całej trasie wędrówki, pozwoliła na zjazdowe szaleństwa na czym się tylko dało. Łączenie turystyki z zabawą to doskonały sposób spędzania wolnego czasu w weekend z rodziną i Wichurą.

Wichurzanie na zimowych szlakach- Beskid Żywiecki


Na szczęście prognozy pogody na niedzielę były bardzo dobre. Obawy przed błotem i rozmokłym śniegiem na szlaku okazały się nieuzasadnione. Prawie pięćdziesięcioosobowa grupa Wichurzan wyruszyła wczesnym rankiem w niedzielę ze Złatnej Huty czarnym szlakiem w kierunku Rysianki. N

ajmłodsza załoga dzielnie prowadziła całą grupę, która niejednokrotnie nie nadążała za maluchami:). Niezłe tempo pozwoliło na szybkie dotarcie grupy do schroniska na Rysiance. Zimowe szaleństwa przed schroniskiem nie miały końca. Dosyć długa przerwa na posiłek pozwoliła na zregenerowanie sił, dlatego w błyskawicznym tempie cała grupa zeszła bądź zjechała na parking w Złatnej Hucie.

Turyści odebrali kilka nowych lekcji: topografii, flory i historii terenu, jednakże najważniejsze było pożyteczne spędzenie czasu wolnego na naprawdę świeżym powietrzu. Dzielenie się radością z innymi, oraz pokazywanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu- innych niż przed telewizorem, komputerem, na kanapie lub z telefonem- to główny cel publikacji naszych relacji.

Następny wyjazd już 4 marca- cykliczny "Bieg na rakietach śnieżnych".

Joanna Rozmus-Cader

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub turystyczny Wichura

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub turystyczny Wichura" podaj