pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 lutego 2017
  • 28 lutego 2017
  • wyświetleń: 42053

Nowe centrum handlowe - czy pszczynianie będą tam robić zakupy?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj

W Tychach, w sąsiedztwie drogi krajowej nr 1, powstaje centrum handlowe Gemini Park Tychy. Otwarcie zaplanowano jeszcze w tym roku. Czy mieszkańcy Pszczyny będą tam jeździć na zakupy? Jakie sklepy i punkty usługowe będą w nowym centrum? Zapraszamy do lektury artykułu.

Budowa Gemini Park Tychy z lotu ptaka - 15.02.2017 · fot. tychy.info


Gemini Park Tychy ma być nowoczesnym, wielkopowierzchniowym obiektem handlowym liczącym około 36 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej i parkingiem na ponad tysiąc pojazdów. W obiekcie będzie 130 lokali przeznaczonych dla popularnych marek, jak i lokalnych przedsiębiorców.

Nowe centrum handlowe zlokalizowane jest w sąsiedztwie drogi krajowej nr 1, tuż obok hipermarketu Tesco i marketu budowlanego OBI. Otwarcie zaplanowano jesienią tego roku.

Nowy kierunek zakupów pszczynian?Czy lokalizacja Gemini Park Tychy skłoni pszczynian do zakupów w tym miejscu? Z praktycznego punktu wydaje się, że tak, bo będzie to jedno z najbliżej położonych dużych centrów handlowych. Odległość z centrum Pszczyny do Gemini Park Tychy to tylko 16 km. Z drugiej strony dokładnie taka sama odległość jest jest do bielskich centrów jako Tesco, Sarni stok czy Sfera. Pozostaje więc kwestia szybkości dotarcia na miejsce, a to w głównej mierze zależy od tego, w której części Pszczyny mieszkamy.

W niedalekiej odległości mamy też mniejsze centrum handlowe w Czechowicach-Dziedzicach. Jest to popularny kierunek pszczynian, ale głównie ze względu na mieszczące się w nim kino, a nie szeroką ofertę szklepów. Jak więc będzie wyglądało to w praktyce, czas pokaże.

Wizualizacje Gemini Park Tychy · fot. Gemini Park Tychy


Jakie sklepy będą w nowym centrum?Lista sklepów i punktów usługowych w Gemini Park Tychy będzie podobna do tych, które znamy z bielskich i katowickich centrów handlowych. Aktualnie umowy najmu w Gemini Park Tychy podpisały m.in.: sieć supermarketów Piotr i Paweł, H&M, Smyk, RTV Euro AGD, Martes Sport, Jysk, Empik, Briju, Świat Książki, Kolporter, SWISS, Time Trend, Rossmann, Q&Q, CCC. Ofertę gastronomiczną centrum stworzy m.in. restauracja Olimp, Companeros, Cafe de Grano, Lodomania czy Kebab by Olimp.

Sektor usługowy będą reprezentować m.in. biura podróży Rainbow Tours, TUI, Itaka, Wezyr Holidays, Myjnia Samochodowa, Orange, E-Smoking World, Pralnia Wicher i wiele innych. Ofertę galerii poszerzą najemcy z branży rozrywkowej, jak np. popularna sieć klubów fitness Fabryka Formy.

Lokalizacja Gemini Park Tychy

BM, mot / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.