pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 25 lutego 2017
  • 27 lutego 2017
  • wyświetleń: 33279

[WIDEO] W tym roku otwarty zostanie olbrzymi aquapark

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj

U naszych północnych sąsiadów trwa budowa olbrzymiego aquaparku. Wodny Park Tychy z kompleksem saun, strefą surfera, ekstremalnymi zjeżdżalniami, złocistą plażą i basenami ma zostać otwarty jeszcze w tym roku, w okolicach października. Jak obecnie wygląda budowa, możecie zobaczyć na poniższym filmie.Park Wodny Tychy wyposażony będzie w wiele atrakcji i innowacji. Wśród nich znajdą się m.in. aqualoop - jedyna w Polsce tak ekstremalna zjeżdżalnia; symulator surfingu - pierwszy w Polsce w obiekcie basenowym; basen z podnoszonym dnem, umożliwiający prowadzenie zajęć w wodzie; folia EFTE na dachu, umożliwiająca opalanie naturalnym światłem słonecznym wewnątrz budynku; łaźnie piwne oferujące relaksacyjne, ale i prozdrowotne seanse; gra interaktywna, złożona z punktów rozmieszczonych w całym obiekcie; basen ze sztuczną falą z plażą, zakończony sceną widowiskową; rwąca rzeka oraz Amfiteatr Słońca - pomieszczenie wykorzystywane do tematycznych projekcji, nagrzewania ciała promieniowaniem podczerwonym, aromaterapii i koloroterapii.

Wodny Park Tychy widziany z lotu ptaka - 15.02.2017 · fot. tychy.info


Wodny Park Tychy zlokalizowany jest w południowej części miasta, w pobliżu Jeziora Paprocańskiego. Otwarcie zaplanowano na przełomie trzeciego i czwartego kwartału tego roku.

mot, BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wodny Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj