pless.pl

Wiadomości

  • 22 lutego 2017
  • wyświetleń: 4339

Kobiecy świat w Hotelu Styl 70: impreza z gorącym dance show!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj

Artykuł sponsorowany:

Marzec, kojarzony przede wszystkim ze świętem kobiet, obfituje w wydarzenia i oferty, w których zachęca się Panie do odpoczynku, relaksu, sprawienia sobie małej przyjemności i spędzenia czasu w babskim gronie. I chociaż propozycji wokół jest bez liku, warto wybrać taką, która sprawi, że poczujemy się wyjątkowe i zapewni nam niecodzienne emocje!

Hotel Styl 70, znając i rozumiejąc potrzeby kobiet, przygotował dwie specjalne oferty, dostępne tylko dla Pań!

Hotel STYL70


Pierwszą z nich jest Babski Comber - szalona impreza tylko w towarzystwie płci pięknej, na której atrakcji będzie co niemiara! 8 marca w Restauracji Styl 70 od godziny 18.00 będzie można bawić się w rytmie muzyki, która każdą z Was porwie do tańca, częstować się pysznymi potrawami w bufecie szwedzkim, które zachęcać będą smakiem, zapachem i wyglądem i przede wszystkim dobrze się bawić!

Ale to nie wszystko: będzie można zdobyć vouchery do Planeta 70 SPA&wellness, a główną atrakcją wieczoru będzie... gorący sexy dance show!

W tę noc nie może zabraknąć Ciebie i Twojej babskiej paczki w Hotelu Styl 70!

Drugą propozycję przygotowała Planeta 70 SPA&wellness - dla wszystkich Pań, które będą chciały wykorzystać ten czas, aby zrelaksować się, zrobić coś dla siebie i swojego ciała.

Promocja na Dzień Kobiet jest dostępna aż w trzech różnych wariantach i dostępna jest od 3 aż do 19 marca 2017! A w ofercie: zabiegi na twarz i ciało, masaże i godzinny relaks w kosmicznej strefie wellness w każdym pakiecie.

Hotel STYL70


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na:
www.hotelstyl70.pl i www.spaplaneta70.pl

Zapisów na Babski Comber - najlepszą imprezę w okolicy dokonywać można mailowo, telefonicznie lub osobiście w Recepcji Hotelu Styl 70 aż do 6.03.2017!

Hotel STYL70

43-211 Piasek
ul. Studzienicka 58

tel. 032 4493000
tel. 032 4493014