pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 lutego 2017
  • wyświetleń: 11904

[ZDJĘCIA] Wycinka drzew przy ulicy Kopernika w Pszczynie

We wtorek rano rozpoczęto wycinkę drzew ulokowanych wzdłuż ulicy Kopernika w Pszczynie, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Bogedaina. Prace potrwają kilka dni i zakończą się jeszcze w tym miesiącu.

Wycinka drzew przy ul. Kopernika w Pszczynie - 21.02.2017 · fot. BM / pless.pl


Na ulokowane bardzo blisko jezdni drzewa od dłuższego czasu uwagę zwracali kierowcy skręcający z ulicy Bogedaina. Niektóre pnie były uszkodzone, obtarte przez lusterka samochodów. Część kierowców, chcąc uniknąć kolizji z drzewami zjeżdżała na przeciwległy pas ruchu, co również prowadziło do niebezpiecznych sytuacji.

Wycinka nie oznacza, że miejsce to pozostanie bez zieleni. W kolejnych tygodniach, gdy tylko pozwoli na to aura, wzdłuż ulicy Kopernika pojawią się nowe nasadzenia. Jak dowiedziała się nasza redakcja, by nie powtórzyła się obecna sytuacja i drzewa nie wystawały na jezdnię, zostaną one ogrodzone metalową konstrukcją.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.