Wiadomości
- 19 marca 2017
- 20 marca 2017
- wyświetleń: 6634
Nowy radny z Pielgrzymowic w Radzie Gminy Pawłowice
Kamil Wawrzyczek został wybrany do Rady Gminy Pawłowice w wyborach uzupełniających, które odbyły się w niedzielę (19 marca) w Pielgrzymowicach.
Mieszkańcy wybierali radnego z okręgu wyborczego nr 9. Kandydatów było czterech: Piotr Cimała, Gabriela Kordecka, Kamil Wawrzyczek i Eugenia Węglorz. Przy urnie pojawiły się 353 osoby spośród 1130 uprawnionych do głosowania (32%). Największą ilość - 125 głosów - otrzymał Kamil Wawrzyczek i to on obejmie mandat radnego.
Zobacz także
Historyczny sukces pszczyńskiej gastronomii. Steampunk z Gwiazdką Michelin. Gratulacje starosty
Wspólny transport dla mieszkańców. Powiat i gminy analizują nowe rozwiązania
Delegacja z Goczałkowic-Zdroju na jubileuszu OSP Beidl
Wójt Miedźnej z jednogłośnym absolutorium
Wizyta delegacji z Paskova w ramach programu Interreg Czechy-Polska 2021-2027
[ZDJĘCIA] Delegacje Powiatu Pszczyńskiego i Anhalt-Bitterfeld złożyły kwiaty na grobach Anhaltów
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









