pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 lutego 2017
  • wyświetleń: 3494

Burmistrz Pszczyny spotkał się z wolontariuszami WOŚP

Od wielu lat z kwestującymi w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wolontariuszami spotyka się burmistrz Dariusz Skrobol. 15 lutego młodzież miała okazję podzielić się swoimi spostrzeżeniami z tegorocznej Orkiestry.

WOŚP, Pszczyna
Zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. · fot. UM Pszczyna


Dziewięćdziesięciu sześciu wolontariuszy sztabu miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyszło w styczniową niedzielę kwestować na ulice Pszczyny. W efekcie w ich puszkach wylądowało 65.095, 35, nie wliczając sum, które udało zebrać wolontariuszom skupionych przy sztabie powiatowym.

Od wielu lat z kwestującymi wolontariuszami spotyka się burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol. Podczas spotkania w Urzędzie Miejskim, które odbyło się 15 lutego młodzież podzieliła się swoimi spostrzeżeniami.
Spośród dziewiętnastu wyróżnionych uczniów najwięcej zebrała Roksana Skorupka. W jej puszce było 6100 zł. Na tę sumę składają się także środki, które pochodzą z licytacji przedmiotów.

W tym roku odbywała się licytacja podczas występów i koncertów w Pszczyńskim Centrum Kultury, a także na pszczyńskim portalu internetowym pless.pl.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.