pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 lutego 2017
  • wyświetleń: 14767

Czołowe zderzenie z udziałem pijanej kobiety - miała ponad dwa promile

Do czołowego zderzenia dwóch pojazdów doszło w miniony weekend w Studzionce. Kierowca jednego z nich był pijany. 50-letnia mieszkanka Studzionki miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Według wstępnych ustaleń policji, kobieta jechała około 1:30 w nocy swoim Mitsubishi Coltem. Na ulicy Powstańców Śląskich w Studzionce, zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w jadące z naprzeciwka Mitsubishi Eclipse. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Skończyło się tylko na kilku siniakach i wgniecionej karoserii obu samochodów.

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości kierowców, okazało się, że mieszkanka Studzionki miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Oczywiście straciła już prawo jazdy, a teraz przyjdzie stanąć jej przed sądem. Grozi jej teraz do dwóch lat więzienia, zakaz kierowania pojazdami oraz dotkliwe kary finansowe.

ups / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.