pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 lutego 2017
  • wyświetleń: 3798

Spotkanie Obywatelskie z parlamentarzystami w Pszczynie

Artykuł sponsorowany:

W środę 15 lutego w 27 miastach województwa śląskiego Platforma Obywatelska organizuje otwarte spotkania z parlamentarzystami pod hasłem "Obywatelskie Śląskie". Jedno ze spotkań odbędzie się w Pszczynie.

Platforma Obywatelska
fot. Platforma Obywatelska


Dotychczas rozmawialiśmy już z mieszkańcami województw: mazowieckiego, lubuskiego, podlaskiego, lubelskiego, małopolskiego i zachodniopomorskiego. Podczas spotkań w woj. śląskim porozmawiamy o referendum edukacyjnym i zamachu na samorządy. Nasi parlamentarzyści odpowiedzą na nurtujące mieszkańców pytania.

Zapraszamy na spotkanie w Pszczynie, którego gośćmi będą: nauczycielka, pedagog, samorządowiec, posłanka na Sejm Elżbieta Gapińska, polski lekarz, chirurg, profesor nauk medycznych, senator Tomasz Grodzki oraz przedsiębiorca, poseł na Sejm Leszek Korzeniowski. Spotkanie odbędzie się w środę 15 lutego w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego przy ul. 3-go Maja 7. Początek o godzinie 17:00.

Osobą kontaktową w sprawie spotkania jest Grzegorz Wanot.

Szczegółowe informacje o wszystkich 27 spotkaniach można znaleźć na stronie internetowej: www.platforma.org/aktualnosc/47430/spotkania-obywatelskieslaskie. Relacje ze spotkań można też śledzić na Facebooku i Twitterze pod hashtagiem #ObywatelskieŚląskie

Platforma Obywatelska_Pszczyna
fot. Platforma Obywatelska