pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 8 lutego 2017
  • 25 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 4485

III Powiatowe Biennale Grafiki - konkurs plastyczny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Za nami:

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w III Powiatowym Biennale Grafiki.

Celem konkursu jest spopularyzowanie wśród dzieci i młodzieży grafiki jako dziedziny sztuki oraz różnych technik graficznych, poszerzenie wiedzy o technikach graficznych, propagowanie wśród dzieci i młodzieży aktywności twórczej, a także promowanie szczególnie uzdolnionej młodzieży z różnych środowisk i miejsc zamieszkania.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu pszczyńskiego. Prace mogą być wykonane w technice: monotypii, linorytu, drzeworytu, gipsorytu, kolografii, papierorytu, suchej igły, akwaforty, akwatinty, litografii, szablonu, serigrafii oraz innych technik druku wklęsłego, wypukłego i płaskiego. Tematyka konkursu jest dowolna.

Prace będą przyjmowane do 28 kwietnia (liczy się data wpływu do biura POPP). Rozdanie nagród nastąpi 27 maja podczas XVI Pszczyńskich Prezentacji Dziecięcych Zespołów Regionalnych "Mały Brzym".

III Biennale Grafiki 2017

BM / pless.pl
źródło: POPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj