pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 lutego 2017
  • 4 lutego 2017
  • wyświetleń: 21269

Pszczynianie mogą już zamówić meble z Ikei przez internet, ale...

Mieszkańcy Pszczyny mogą od 1 lutego zamówić meble znanej sieci ze przez internet z dostawą do domu. Ikea zbliża się także do uruchomienia kompleksowej sprzedaży w Polsce, która obejmie pełen asortyment. Udogodnienie wprowadzone przez szwedzką sieć nie należy jednak do najtańszych!

ikea
Pszczynianie mogą kupować meble Ikei przez internet · fot. materiały prasowe


Okazuje się, że dostawa mebli do naszego domu może kilkanaście razy przewyższyć ich wartość! Dla przykładu: jeśli ktoś z Pszczyny zamawia meble, od razu musi doliczyć koszt "zbierania produktów" w wysokości 60 zł. Dodatkowo za transport nawet najmniejszego mebla trzeba zapłacić 203 zł! I tak za kupno i dostawę stolika "Lack" o wartości 25 zł pszczynianie muszą zapłacić aż 288 zł...

"Meble przez internet" są już dostępne we wszystkich miastach, w których obecne są sklepy stacjonarne. Początkowo to wrocławianie i opolanie jako pierwsi mogli skorzystać z zakupów online w IKEA. Od 1 lutego obszar ten został powiększony o kolejne miejscowości. Meble przez internet mogą także zamawiać od 1 lutego mieszkańcy Pszczyny.

- Zależy nam, aby każdy sposób zakupów, jaki wybiorą nasi klienci, był dla nich łatwy i wygodny. Dlatego wdrażając nowe rozwiązania, chcemy je dokładnie sprawdzać oraz na bieżąco usprawniać. Stąd podjęliśmy decyzję, aby internetową sprzedaż mebli wprowadzić początkowo w jednym regionie, a następnie rozwijać ją w kolejnych. Zwiększając w ten sposób zasięg, możemy zadbać o wysoką jakość - powiedziała Monika Zielińska, zastępca dyrektora ds. sprzedaży wielokanałowej w Polsce.

Aby dokonać zamówienia online należy najpierw sprawdzić dostępność dostawy w danej lokalizacji, wpisując swój kod pocztowy. Możemy także dowiedzieć się czy dany produkt jest dostępny w ramach nowego sposobu sprzedaży. Wystarczy na karcie produktu wybrać najbliższy sklep IKEA i kliknąć przycisk "sprawdź dostępność". Więcej szczegółów dotyczących procesu zamówienia znajduje się na stronie www.ikea.pl/mebleprzezinternet.

ikea
Obszar dostaw zamówień internetowych sklepów Ikea


"Meble przez internet" są rozwiązaniem tymczasowym, które poprzedza otwarcie kompleksowego sklepu online. W jego ofercie znajdą się nie tylko meble, ale też większość dodatków, takich jak szklanki, koce czy pudełka. Uruchomienie sklepu planowane jest na koniec 2017 roku.

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.