pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 2 lutego 2017
  • wyświetleń: 1807

Spotkanie przedstawicieli organizacji pozarządowych w Pszczynie

Za nami:

Powiatowe Centrum Organizacji Pozarządowych działając w partnerstwie ze Starostwem Powiatowym w Pszczynie opracowuje plan szkoleń pracowników i wolontariuszy działających w organizacjach pozarządowych.

W związku z powyższym PCOP zaprasza 16 lutego do Starostwa Powiatowego do uczestnictwa w spotkaniu integracyjnym organizowanym dla wszystkich organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu pszczyńskiego. Rozpocznie się o 16.00 i potrwa dwie godziny.

Program spotkania:

16.00-17.30 Analiza potrzeb organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu pszczyńskiego - praca w formie world cafe
17.30 Podsumowanie dyskusji, przedstawienie oferty działań Centrum Organizacji Pozarządowych w Pszczynie:
  • oferta dotycząca dotacji 3000 zł program "Działaj lokalnie"
  • oferta dla ekonomizujących się organizacji (m.in. rozpoczynających działalność odpłatną pożytku publicznego) do 3000 zł
  • oferta dotycząca budowania partnerstw lokalnych
  • oferta dotycząca rozpoczęcia działalności gospodarczej (nawet do 140 tys. zł z Regionalnego Ośrodka Ekonomii Społecznej)


Podczas spotkania zostanie wypracowana mapa potrzeb organizacji pozarządowych. Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 6 lutego pod adresem: jtulaja@gmail.com . Więcej informacji można uzyskać u animatora działającego na terenie powiatu pszczyńskiego, Justyny Tulaja, pod numerem 602-397-937.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.