pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 stycznia 2017
  • wyświetleń: 5112

W Woli wybudowana zostanie hala treningowa dla zapaśników

W Woli powstanie hala treningowa dla zapaśników. W minionym tygodniu w Urzędzie Gminy w Miedźnej odbyło się spotkanie poświęcone tej inwestycji. Udział w nim wzięli wójt Bogdan Taranowski i władze klubu GKS Piast.

Spotkanie dotyczące budowy hali treningowej
Spotkanie dotyczące budowy hali treningowej dla zapaśników · fot. UG Miedźna


W środę, 25 stycznia wójt gminy Bogdan Taranowski spotkał się z prezesem GKS Piast Wola Jackiem Kudelą oraz wiceprezesem GKS Piast Wola Witoldem Ciemierzem w sprawie budowy hali treningowej dla zapaśników.

Podczas spotkania wójt gminy przedstawił wstępny projekt budowy hali dla zapaśników, która powstanie w Woli. Projekt ten przewiduje m.in. budowę obiektu treningowego, sauny, szatni, sanitariatów, pomieszczeń biurowych i magazynowych. Przedstawiciele klubu, po zapoznaniu się z projektem, nie wnieśli żadnych uwag i zastrzeżeń.

Spotkanie dotyczące budowy hali treningowej
Spotkanie dotyczące budowy hali treningowej dla zapaśników · fot. UG Miedźna


Wciąż trwają prace projektowe, które pozwolą gminie Miedźna na złożenie do Ministerstwa Sportu i Turystyki wniosku o dofinansowanie z programu modernizacji infrastruktury sportowej - edycja 2017. Program dedykowany jest obiektom wykorzystywanym przez kluby sportowe. Maksymalny pułap dofinansowania wynosi 50% wartości inwestycji.

new, BM / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.