pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 lutego 2017
  • 8 lutego 2017
  • wyświetleń: 83090

Złomowisko z Radostowic w programie Discovery Channel!

Za nami:

Polski program Złomowisko PL powraca na antenę Discovery Channel z nowymi odcinkami. W nowej serii obok znanych i lubianych "gwiazd złomu", wystąpią nowe ekipy. Będą to właściciele i pracownicy śląskich złomowisk, m.in. radostowickiego złomuj.pl, znanego m.in. z organizacji wyścigów wrak race.

cyber marian
Cyber Marian, Chwytak, Dj Wiktor, Szwagry ze Śmiechawa TV na radostowickim złomowisku · fot. https://www.instagram.com/cybermarianpl


Nowi w programie, jednak "starzy wyjadacze" w branży, właściciele firmy Złomuj.pl w Radostowicach, biznes prowadzą od 15 lat. Sonia i Rafał, dla pracowników "mama" i "tata" to małżeństwo ekspresyjne. Cięty język, specyficzny humor i dystans do rzeczywistości Rafała, w połączeniu z konkretną, silną i zawsze zadbaną Sonią - pomaga osiągać w biznesie coraz lepsze wyniki. Firma specjalizuje się w autokasacji i w obrocie częściami, ale nie unika nietypowych zleceń i chętnie przyjmie każdy złom.

Złomuj.pl w Radostowicach - 30.01.2017 · fot. BM / pless.pl


W ramach promocji nowej serii programu Złomowisko PL w Radostowicach i w Tłuszczu pod Warszawą nagrano film pt. "Wojownicy Złomu". W nagraniu do filmu wzięli znani youtuberzy - m.in. Śmiechawa TV, Cyber Marian i Chwytak oraz ekipa złomuj.pl. Ponadto wszyscy wystąpili w najnowszym teledysku Chwytaka.

- Zlomuj.pl jest największym złomowiskiem na terenie Polski zajmującym się autokasacją. W zeszłym roku zezłomowano ok. 8880 sztuk samochodów - dziennie około 60 - 80 przyjeżdża na lawetach. Najpierw auto przechodzi proces "osuszania" - usuwane są zbiorniki paliwa, paliwa, oleje z silnika, skrzyni biegów, płyny hamulcowe, hydrauliczne, wspomagania, akumulatory, butle z gazem oraz ładunki wybuchowe z poduszek powietrznych. Potem samochód stawiamy na placu, a gdy przychodzą zainteresowani klienci, auto rozbierane jest na części. To, co zostaje, przechodzi na wypalanie - silniki, zawieszenia - mówił Łukasz "Bobek", mistrz autokasacji.

Radostowickie złomowisko na antenie Discovery Channel · fot. materiały promocyjne


Nowa seria programu Złomowisko PL startuje w środę, 8 lutego o godzinie 22.00 na Discovery Channel. Firma złomuj.pl z Radostowic będzie w każdym oprócz 4. i 8. odcinka.


BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.