pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 stycznia 2017
  • 28 stycznia 2017
  • wyświetleń: 15742

Trzecia kontrola strażników miejskich w Domu Usług - wideo

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj

Czarny dym wydobywający się z komina Domu Usług w Pszczynie sprawia, że bardzo często do Straży Miejskiej dzwonią zaniepokojeni mieszkańcy. W ostatnim czasie przeprowadzono tam trzecią już kontrolę. Tym razem komendant Straży Miejskiej powołał niezależnego rzeczoznawcę.

Nagranie z 11 stycznia 2017r.:

Loading...


Pierwsza wizyta Eko Patrolu Straży Miejskiej skończyła się mandatem w wysokości 200 zł. Po kontroli wysprzątana została kotłownia. W trakcie kolejnej wizyty nie stwierdzono już nieprawidłowości. Mimo to mieszkańcy stale interweniowali skarżąc się na czarny dym.

- Wiele wskazuje na to, że powodem tak dużej emisji spalin jest stary niskogatunkowy piec oraz niskiej jakości opał - informuje Artur Krzyżaniak, komendant Straży Miejskiej. Niezależny raport rzeczoznawcy pozwoli ostatecznie uzyskać wiedzę, czy w budynku spalane były niedozwolone materiały czy tylko niskiej jakości paliwa.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj