pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 stycznia 2017
  • wyświetleń: 4575

Kobiór ma specjalną aplikację z harmonogramem odbioru śmieci

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj

Gmina Kobiór jako pierwsza w naszym powiecie ma aplikację, dzięki której mieszkańcy na bieżąco mogą sprawdzać aktualny plan odbioru odpadów z konkretnej ulicy. Zawiera ona również inne usługi, ułatwiając między innymi segregację śmieci.

Dla Kobióra aplikację uruchomiła obsługująca gminę spółka Master - Odpady i Energia. EcoHarmonogram pozwala na pobranie harmonogramu wywozu odpadów komunalnych podając swój adres zamieszkania. Dzięki automatycznym powiadomieniom dzień wcześniej nie trzeba już spoglądać codziennie do kalendarza

W aplikacji znajdują się również inne informacje takie jak: jak należy sortować śmieci w danej miejscowości, gdzie się znajduje i co należy oddawać do PSZOK (punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych), kontakt do organu nadzorującego zbiórkę odpadów w twojej gminie oraz termin płatności za odpady.

EcoHarmonogram dostępny jest na stronie www.master.tychy.pl . Pod tym adresem można sprawdzić terminy odbioru odpadów, pobrać harmonogram i wydrukować.

Program można również zainstalować na smartfonie. Aplikacja Eco Harmonogram jest darmowa i dostępna do ściągnięcia w sklepach AppStore (dla systemu IOS), Google Play (dla systemu android) oraz Windows Phone Store (dla systemu Windows Phone).

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Śmieci, odpady

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj