pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 stycznia 2017
  • wyświetleń: 1092

"Sznupek" uczy przedszkolaki bezpiecznych zachowań

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Publiczne nr 4 w Pszczynie" podaj

O tym jak bezpiecznie spędzać czas podczas ferii zimowych przypomniał przedszkolakom policjant z pszczyńskiej komendy. Ku uciesze maluchów, policjantowi w spotkaniu towarzyszyła maskotka śląskiej policji - "Sznupek". Cennych porad wysłuchało kilkunastu podopiecznych z przedszkola nr 4 w Pszczynie.

"Sznupek" uczy przedszkolaki bezpiecznych zachowań - 01.2017 · fot. KPP Pszczyna


Policjant dla najmłodszych przygotował nie lada niespodziankę. Po krótkim powitaniu i omówieniu najważniejszych zasad bezpieczeństwa oczom dzieci ukazał się sympatyczny niebieski pluszak - "Sznupek". Natychmiast sprawił, że na ich twarzach pojawiły się uśmiechy. Wcześniej jednak, zgromadzone na sali przedszkolaki wysłuchały policyjnych porad dotyczących bezpieczeństwa na drodze, w domu i w przedszkolu. Maluchom przypomniano również numery alarmowe, pozycję "żółwia", pomocną podczas ataku psa oraz zasadę nie otwierania drzwi osobom obcym. Oczywiście, nie obyło się bez prezentów, dzieci otrzymały łamigłówki i kolorowanki. Na koniec każdy z maluchów mógł poczuć się jak prawdziwy policjant przymierzając policyjną czapkę oraz polar.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przedszkole Publiczne nr 4 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Publiczne nr 4 w Pszczynie" podaj