pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 stycznia 2017
  • 25 stycznia 2017
  • wyświetleń: 32432

[WIDEO] Wyrzucił z samochodu butelkę, inny kierowca zareagował

Chamstwo na drogach ma różny wymiar. Jednym z nich jest wyrzucanie śmieci przez okno samochodu do rowów i na pasy zieleni rozgraniczające jezdnie. Właśnie do takiej sytuacji doszło kilka dni temu na DK-1 w Kobiórze. Śmiecący nie spodziewał się jednak reakcji innego uczestnika ruchu, który podniósł śmieć i wrzucił z powrotem do jego auta. Całość zarejestrowała kamera.

Wszystko dzieje się na DK-1 w Kobiórze przy zjeździe z "jedynki" właśnie na tę miejscowość. Na sygnalizacji na czerwonym świetle zatrzymuje się Punto. Na filmie dokładnie widać jak w pewnym momencie z osobowego Fiata wyrzucana jest butelka po napoju.

Reakcja innego uczestnika ruchu jest natychmiastowa. Wychodzi z samochodu, podnosi butelkę i wrzuca z powrotem do auta jej właściciela. Za chwilę zapala się zielone światło.

Loading...


W poniedziałek otrzymaliśmy informację, że policja wszczęła postępowanie w sprawie powyższego zdarzenia. Będziemy informować o efektach.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.