pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 stycznia 2017
  • wyświetleń: 26335

Śmiertelny wypadek na budowie w Pszczynie: upadek z dachu

Policjanci z Pszczyny wyjaśniają okoliczności śmierci 51-letniego pracownika firmy remontowo - budowlanej. Mężczyzna poniósł śmierć po upadku z dachu 8-metrowego budynku.

Do zdarzenia doszło w środę tuż przed 13.00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna był pracownikiem firmy remontowo-budowlanej realizującej prace związane z budową nowej hali na terenie zakładu przemysłowego w Pszczynie na Starej Wsi.

51-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic, z nieustalonych przyczyn, spadł z dachu. Niestety, upadek z 8 metrów okazał się dla niego śmiertelny. Wezwany na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon mężczyzny.

Na miejscu byli również pracownicy PIP, policjanci oraz prokurator. Zarządzono przeprowadzenie sekcji zwłok i zabezpieczenie dokumentacji związanej ze zdarzeniem. Wyjaśnianiem wszystkich okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku będą zajmowali się pszczyńscy policjanci wraz z inspektorami pracy.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.