pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 stycznia 2017
  • 12 stycznia 2017
  • wyświetleń: 2885

"Pójdźmy wszyscy do stajenki" - przedstawienie jasełkowe OMBR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OMBR Pszczyna" podaj

Za nami:

Pracownicy, podopieczni i wolontariusze Ośrodka Matka Boża Różańcowa w Pszczynie zapraszają 12 stycznia o 18.00 na przedstawienie jasełkowe, przygotowane w ramach arteterapii prowadzonej w Ośrodku.

"Pójdźmy wszyscy do stajenki" - to tytuł tegorocznego przedstawienia, w którym zaprezentuje się 43 uczestników Ośrodka. Obok nich staną wolontariusze i pracownicy.

- Będzie z żartem i refleksją, ze śpiewem i tańcem. W rozważaniach nie pominiemy Tego, który narodził się w stajni na sianie, dla mnie i dla Ciebie - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Wstęp na jasełka jest bezpłatny, natomiast obowiązywać będą darmowe zaproszenia do odebrania w Ośrodku MBR, tel. (32) 449-08-94) lub w Pszczyńskim Centrum Kultury.

"Pójdźmy wszyscy do stajenki"


Ośrodek Matka Boża Różańcowa w Pszczynie można wspierać przekazując 1% podatku na rzecz Fundacji Caritas Katowice ( KRS 0000291119) z dopiskiem Ośrodek Matka Boża Różańcowa w Pszczynie

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

OMBR Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OMBR Pszczyna" podaj