pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 stycznia 2017
  • 9 stycznia 2017
  • wyświetleń: 27591

Fiat uderzył w przydrożne drzewo, po czym zapalił się - kierowca był pijany

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

6 stycznia po północy na ul. Topolowej w Miedźnej kierowca Fiata Cinquecento utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca doznał urazu nogi, pasażer wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. Był pijany.

Samochód uderzył w przydrożne drzewo, po czym się zapalił - 06.01.2017 · fot. OSP Miedźna


Tuż po uderzeniu samochód stanął w płomieniach. Osoby będące wewnątrz wyszły przez tylną szybę. Przejeżdżający obok zdarzenia kierowca próbował ugasić pożar gaśnicą samochodową, jednak płomienie szybko się rozprzestrzeniały.

Działania straży pożarnej polegały na ugaszeniu pożaru i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Pomocy poszkodowanemu udzielił zespół ratownictwa medycznego. W działaniach udział brały: OSP Miedźna - 2 zastępy, PSP Pszczyna - 2 zastępy, ZRM i załoga policji.

W poniedziałek policja poinformowała, że 19-letni kierowca Fiata, mieszkaniec Miedźnej miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdem, a samochód nie miał aktualnych badań technicznych i obowiązkowego ubezpieczenia.

19-latek doznał urazu stawu biodrowego i ogólnych potłuczeń ciała. W najbliższym czasie przyjdzie mu jeszcze ponieść konsekwencje prawne swojego nieodpowiedzialnego zachowania.

ab / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna, OSP Miedźna - facebook.com/ospmiedzna/

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj